Empty cart

محصولی در سبدخرید وجود ندارد

سایت شخصی حمید ربیعیان

مشتری

توضیحات

با توجه به نیاز مشتری، شرایط و محدودیت های زمانی و هزینه یک وب سایت اختصاصی و بدون استفاده از سیستم مدیریت محتوا طراحی و اجرا شد و پس از آموزش مشتری، وب‌سایت بصورت کامل تحویل داده شد.

نوع پروژه

اختصاصی – شخصی – static

ابزار و تکنولوژی های بکار رفته

HTML – CSS – JS – bootstrap – search console – analytics

اشتراک

طراحی سایت شخصی

خواه شما یک فارغ التحصیل دانشگاه باشید، یا یک مدیر که به دنبال یک موقعیت جدید است و یا یک فریلنسر که مایل است اولین مشتریان خود را بگیرد، تنها یک چیز است که باید داشته باشید: یک وب سایت رزومه شخصی عالی.

یک وب سایت شخصی علاوه بر اینکه مهارت های شما را برجسته می کند به شما کمک می کند تا متوجه مهارت هایتان بشوید و برای اثبات آنها ایستادگی کنید. هیچ چیز بهتر از یک وب سایت شخصی که تحصیلات و تجربه شما را نشان می دهد، نمی تواند شما را به کارفرمایان معرفی کند.

وب سایت شخصی یک نسخه دیجیتالی از رزومه سنتی است و مهمترین دارایی حرفه ای شماست. وب سایت رزومه شخصی، خانه شما در اینترنت است و می توانید اطلاعات شخصی و مهارت هایتان را آنجا قرار دهید.

وبسایت شخصی چیزهایی را نشان می دهد که نمی توانید به طور دقیق با استفاده از یک رزومه استاندارد سنتی به اشتراک بگذارید. این به شما اجازه می دهد عکس ها و تصاویر پروژه های خود را نمایش داده و یا لینک مقالاتی که نوشته اید را به اشتراک بگذارید.

بالا