بیش از 10 سال ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. حرانت یک آژانس دیجیتالی مبتنی بر تکنولوژی روز است.

اطلاعات تماس
منتشر شده
10 دی 1396
دسته بندی
بازار یابی / رسانه
مشتری
طراحی آرشا
اپ اندروید شاپ جم
اپ اندروید شاپ جم

01. نیازهای پروژه اپ اندروید چاپچی

هدف پروژه اپ اندروید چاپچی دریافت سفارش انواع چاپ و تکثیر کاغذ، خدمات تایپ کامپیوتری، خدمات صحافی، خدمات ترجمه و… بصوت آنلاین بدون نیاز به مراجعه حضوری و تحویل سفارش درب منزل است که این امکان را برای فروشنده فراهم می‌کند تا سفارشات را بصورت آنلاین دریافت کند و پس از انجام سفارشات، آن‌ها را با استفاده از امکانات پستی که برنامه در اختیارش می‌گذارد به سمت خریدار ارسال کند. تمام هزینه‌ها در این برنامه بصورت آنلاین محاسبه شده و به مشتری نمایش داده می‌شود و امکان پرداخت آنلاین نیز برای مشتری فراهم شده تا در صورت تمایل بتواند سفارش خود را با پرداخت آنلاین ثبت کند.

اپ اندروید شاپ جم
اپ اندروید شاپ جم

02. راه حل انتخابی پروژه اپ اندروید چاپچی

پروژه اپ اندروید چاپچی شامل اپلیکیشن اندرویدی و وب‌سایت است که همین امر باعث شده تمام کاربران اندرویدی و رایانه‌های شخصی بتوانند از امکانات این برنامه در تمام نقاط کشور تنها از طریق اینترنت استفاده کنند و همین باعث افزایش بازدهی و فروش برای فروشنده می‌شود. رابط کاربری اپلیکیشن و وب‌سایت ساده طراحی شده و به عبارتی بسیار یوزر فرندلی است تا کاربران بتوانند به راحتی و بدون داشتن دانش خاصی از برنامه استفاده کنند و در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت کنند.

اپ اندروید شاپ جم
اپ اندروید شاپ جم

03. مشخصات فنی پروژه اپ اندروید چاپچی

در طراحی و توسعه اپ چاپچی به‌صورت اپلیکیشن و وب‌سایت از زبان‌های برنامه نویسی و فریم ورک‌های روز دنیا استفاده شده است که در زیر قابل مشاهده است:

وب سایت

طراحی سایت چاپچی از صفر تا صد از زبان‌های HTML، CSS و Java Script و فریم ورک Bootstrap استفاده شده است و برای برنامه نویسی بک از PHP استفاده شده است.

HTML

CSS

Java Script

Bootstrap

PHP

اپلیکیشن اندروید

Java

Android Studio

XML