بیش از 10 سال ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. حرانت یک آژانس دیجیتالی مبتنی بر تکنولوژی روز است.

اطلاعات تماس
پرسش و پاسخ

بیشتر بخوانید
سوالات متداول

چگونه سفاراشات خود را ثبت کنیم؟

برای ثبت هر گونه سفارش از طریق یکی از راه‌های ارتباطی ما با کارشناسان حرانت در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید.

چرا برای کسب و کار نیاز به سایت داریم؟

برای معرفی شرکت خود در دنیای امروز به میزان زیادی به اینترنت وابسته هستیم.

وب سایت شما در هر زمان از روز باز است و همواره اطلاعات و محصولات یا خدمات شرکت شما را در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در اختیار کاربران و مشتریان قرار می‌دهد و آن‌ها اطلاعات مورد نیاز را در مورد شرکت بدست می‌آورند. وب سایت شما بازاریاب 24 ساعته شماست و موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و ... بدن هزینه برای شما بازاریابی می‌کنند.

نقش سئو در بازاریابی اینترنتی چیست؟

نقش سئو در موفقیت کسب و کار شما این است که به موتور های جست و جو می فهماند که هر صفحه‌ای از وب سایت شما چه موضوعی را به بازدید کننده ارائه می‌کند. نقش سئو در موفقیت کسب و کار های امروزه وابسته به کلمات کلیدی و عبارت‌های جست و جو می‌باشد. برای حضور در میان لیست نتایج مورد جست و جوی گوگل یا سایر موتورهای جست وجو تنها داشتن یک وب سایت با ظاهر و محتوای جذاب کافی نیست.

چقدر زمان میبرد سایتم در صفحه اول جستجوی گوگل قرار گیرد؟

به طور میانگین بین 3 الی 6 ماه زمان می‌برد، برای کلمات سخت ممکن است زمان بیشتری ببرد.

چه زمانی درآمدزایی سایت شروع می‌شود؟

زمانی که بازدید کننده وارد وب‌سایت شما شود اگر روی اصول مارکتینگ خوب کار کرده باشید فروش آغاز می‌شود. این زمان معمولاً از ماه دوم شروع می‌شود.

تضمین کار شما چیست؟

حرانت مطابق قواعد گارانتی بسیار عالی از خدمات ارائه شده پشتیبانی می‌کند و در صورت نارضایتی مشتری تمام مراحل سفارش از اول پردازش می‌شود.

ارسال تیکت

پاسخ شما یافت نشد؟ فقط از ما بپرسید!