بیش از 10 سال ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. حرانت یک آژانس دیجیتالی مبتنی بر تکنولوژی روز است.

اطلاعات تماس
پیامک

پنل اس ام اس چیست ؟

سامانه ارسال پیامک، نرم افزاری اینترنتی است که محیط کاربری شبیه به ایمیل دارد و از طریق مرورگرهای مختلف مانند گوگل کروم، فایرفاکس و … باز شده و برای ارسال، دریافت و مدیریت اس ام اس استفاده می‌شود. با سامانه پیامکی می‌توانید برای مشتریان پیامک انبوه یا تکی را با روش‌های مختلف ارسال کنید، از مخاطبان اس ام اس بگیرید و در نهایت پیام‌های مختلف را مدیریت کنید.

ارسال پیامک یکی از بهترین روش‌های مؤثر در بازاریابی است، زیرا بیش از ۹۵% اس ام اس‌ها توسط مخاطب دیده می‌شوند. این میزان از توجه برای تبلیغات بسیار مفید است و می‌توان نتیجه گرفت که سامانه ارسال پیامک برای هر کسب‌وکاری لازم و ضروریست.

با یک پیامک به تمام اهداف کاری خود برسید...

چرا باید پنل اس ام اس حرفه‌ای داشته باشیم ؟

ارتباط با مشتری

اصول دنیای تجارت به سرعت در حال تغییر است کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند نیاز دارند درک بیشتری از دنیای فناوری داشته و همچنین از آخرین نوآوری های تکنولوژی برای پیشرفت و ارتقا در زمینه حفظ مشتری خود بهره ببرند. هنگامی که مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و فناوری پیام کوتاه را ادغام می کنید یک شیوه موثر و قدرتمند را ایجاد می کنید که سبب پیشرفت چشمگیری در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری می گردد. شما می توانید مشتریان خود را به خرید مجدد تشویق کنید در کنار اینکه هزینه های کسب و کار خود را کاهش می دهید.

افزایش مشتری

بازاریابی پیامکی (SMS Markting) در مقابل روش های منسوخ و قدیمی پخش تراکت، تبلیغات در روزنامه و … بسیار جذاب و هدفمندتر عمل ‌می‌کند زیرا شما تبلیغات پیامکی خود را به گوشی موبایل مخاطب؛ نزدیک‌ترین وسیله ارتباطی ممکن برای او ارسال می‌کنید. اس ام اس مارکتینگ یک روش تبلیغات هدفمند است که به شما کمک می‌کند به بازار هدف و مشتریان بالقوه خود پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و بودجه تبلیغاتی خود را برای ارسال پیامک تبلیغاتی به کسانی که علاقه‌مند به حوزه کسب و کار شما نیستند هدر ندهید.

وفاداری مشتری

با حفظ مشتریان فعلی، شما حلقه‌ای از مشتریان وفادار برای برند خود ایجاد می‌کنید. این مشتریان وفادار علاوه بر اینکه بارها و بارها از شما خرید می‌کنند و این خود به فروش شما کمک قابل ملاحظه‌ای می‌کند، مدام کسب‌وکار شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می‌کنند. مشتریان فعلی شما هستند که بازار یابی دهان به دهان را به بهترین شکل برای شما انجام می‌دهند؛ بدون اینکه شما هیچ هزینه‌ای پرداخت کنید.

شما سزاوار بهترین ها هستید...

چرا پنل پیامکی اس ام اس من ؟

ارسال پیام از روی نقشه

ارسال پیام به لیست سیاه

ارسال پیام های صنفی

ارسال پیام دسته بندی سنی

ارسال پیام از روی جنسیت

امکان استفاده در تلفن همراه

وب سرویس پیشرفته

امکان گزارش گیری

فعال سازی سریع پنل

خط هدیه اختصاصی

پشتیبانی رسانه و لینک

پشتیبانی حرفه ای و 24 ساعته

برای ارتقا موقعیت شغلی خود

همین حالا شروع کنید.... فقط و فقط با استفاده از پنل پیامکی اس ام اس من برای اطلاعات بیشتر وارد شوید.

ورود
دیجیتال مارکتینگ