بیش از 10 سال ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. حرانت یک آژانس دیجیتالی مبتنی بر تکنولوژی روز است.

اطلاعات تماس

سفارش طراحی سایت اختصاصی

حتما شما هم به دنبال طراحی سایت هستید، اما بین این همه شرکت های مختلف، با قیمت ها و شرایط متفاوت، نمیدونید چیکار کنید...! با ما همراه باشید تا مشکلتون رو حل کنیم.
بیزینس کوچینگ

چرا برای کسب و کار نیاز به سایت داریم؟

امروزه نیاز به وب سایت برای هر کسب و کاری وجود دارد، مخصوصاً اگر هنوز در آغاز راه هستید با راه اندازی و طراحی سایت شرکتی می‌توانید قدم‌های بزرگتری بردارید و مسیر را برای پیشرفت در آینده هموار کنید. طراحی فروشگاه اینترنتی به شکل شگفت‌انگیزی میزان بازدهی شرکت شما را افزایش می‌دهد، یعنی اگر در کسب و کار خود مشغول فروش محصول یا ارائه خدمات هستید، فروشگاه اینترنتی علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها و بازدهی بیشتر، باعث اعتبار بیشتر برند شما خواهد بود.
بیزینس کوچینگ

کسب درامد از طریق وب سایت چگونه است؟

برخی از روشهای کسب درآمد ساده هستند، برخی کمی پیچیده تر، اما اگر درست انجام شوند، همه می توانند سودآور باشند. در زیر، هفت روش معمول کسب درآمد از طریق وب سایت، و میزان سختی راه اندازی آن را به شما ارائه خواهیم داد. 

از آن جا که هدف من در این نوشته نشان دادن روش های کسب درآمد از طریق راه اندازی یک وب سایت است، فرض را بر آن گذاشته ام که شما با چگونگی ثبت و راه اندازی یک وب سایت آشنا هستید و اکنون می خواهید بدانید چطور می توانید از آن کسب درآمد کنید. برخی از متداول ترین روش های کسب درآمد را برای شما خواهیم گفت.

ارتباط با بازار جهانی

افزایش اعتبار کسب و کار

فروش بیشتر

بیزینس کوچینگ
در دسترس بودن در هر زمان و مکان

بازاریابی بهتر

صرفه جویی در زمان

انواع سایت از نظر مشاغل و کاربرد

این روز ها شرکت های مختلف برای ارتباط داشتن با عموم جامعه و مردم به سایت نیاز دارند. این سایت ها برای نیاز های متفاوتی طراحی و ایجاد می شوند. اهدای مانند مدیریت برند، سهولت کار کاربران و … . یکی از راه های موفقیت در بازار کار و تجارت داشتن همین وب سایت ها است و می تواند کسب و کار تان را پر رونق کند. شما می توانید به وسیله آن محصولات و خدمات خود را به کاربران معرفی کنید. در واقع از مزایای داشتن یک سایت تجاری، آگاهی کاربران، افزایش شناخت و از همه این ها مهم تر مطرح شدن تجارت و برند شما است.

امروزه با گشت و گذار در اینـترنت می‌توانید بسیاری از وب سایت‌ها را مشاهده کنید که بصورت شخصی راه اندازی شده‌اند. این قبیل سایت ها می‌تواند حاوی اطلاعاتی در مورد اشخاص در زمینه‌های گوناگون باشد.
مثلا یک استاد دانشگاه می‌تواند با راه‌اندازی یک سایت علاوه بر معرفی خود و ارائه رزومه کاری در مورد فعالیتهای علمی و تحقیقاتی از این پل ارتباطی مستحکم برای ارتباط بیشتر با دانشجویان در هر نقطه از دنیا بهره‌مند شود، یا یک هنرمند می‌تواند با ارائه بیوگرافی از خود به نمایش آثار و خلاقیت های خود بپردازد. بسیاری از ما به لحاظ خصوصیات تربیتی و اخلاقی شاید رغبتی به تعریف کردن از خود نداشته باشیم و به شرط ادب از خودستایی پرهیز کنیم، ولی بایستی در نظر داشت که حق مردم است تا با دانستن بیشتر در مورد آثار و سوابق کاری اساتید و هنرمندان و … شناخت حاصل نمایند، چرا که بسیاری از طبقات جامعه متعلق به تمامی مردم می‌باشند. طراحی و ساخت یک سایت شخصی می‌تواند موجب ایجاد ارتباطی بسیار مفید و سازنده در زمینه‌های مورد علاقه و حرفه ای شما گردد.

این سایت ها به منظور فروش آنلاین طراحی می شوند که در آنها امکان معرفی انواع کالا، خدمات، اطلاعات و سفارشگیری از مشتریان ، خرید و تسویه حساب وجود دارد.معمولا در این سایتها امکان چانه زنی در خرید وجود ندارد و شرایط و سیاستهای فروش برای تمامی مشتریان از قبل تعیین شده است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مکانیزه شده همه چیز مشاغل خدماتی بسیار گسترش یافته اند. برای کنترل کردن همه چیز وجود یک وب سایت بسیار ضروری می باشد.مشتریان شما می توانند با جستجویی ساده به شما برسند و از خدمات شما بهره مند شود. وجود یک سایت خدماتی در این زمینه می توان بسیار به شما کمک کند. طراحی وب سایت خدماتی می تواند فروش خدمات شما را تضمین کند.شما می توانید یک وب سایتی داشته باشید که مشتریان وارد آن می شوند. خدمات خود را انتخاب می کنند. زمان مورد نیاز آن را برای شما ثبت می کنند و آن زمان و خدمت را برای خود رزرو می کنند. تمام این فرآیند می تواند با طراحی سایت خدماتی به راحتی پیاده سازی شود.با این حساب طراحی سایت خدماتی بدون اینکه هیچ  تبادلات فیزیکی انجام دهند را در اختیار کاربران قرار  می دهد و به همین دلیل می تواند خدماتی که مشتریان و کاربران می هواند را به آنان عرضه کند.

سایت آموزشی می تواند مکان بعدی برای شاگردان شما باشد. از زمان ورود ویروس کرونا به جهان و مجازی شدن آموزش وجود یک وب سایت آکوزشی بیشتر از هر چیز دیگری طرفدار پیدا کرده است. تمام آموزشگاه ها باید به فکر ساخت سایت آموزشی برای خود باشند.سایت آموزشگاه شما می تواند محل بعدی جمع کردن شاگردان برای آموزش باشد. البته لازم به ذکر است که شما بعد از طراحی وب سایت آموزشگاه خود می توانید تعداد شاگردان خود را نیز افزایش دهید. خاطر داشته باشید که آموزش هیچ گاه متوقف نمیگردد و همیشه بحث آموزش جزو شغل های پردرآمد در دنیای مدرن بوده است.

سایتهای تبلیغاتی در شکل های مختلف بصورت نیازمندیها، تبلیغات شرکت ها محصولات و خدمات میباشد.  این سایتها با هدف درآمد زایی برای مالکان آن طراحی می گردد. و معمولا قسمت بیشتری از اطلاعات توسط کاربران و یا آگهی دهندگان در سایت درج میشود فاکتور مهم در این سایتها طراحی با ساختار مناسب و طبقه بندی صحیح بدلیل حجم بالای اطلاعات موجود در سایت می باشد.

استفاده از تبلیغات جهت درآمدزایی در انواع دیگر سایت نیز معمول می باشد. بعضی سایتها بدلیل داشتن مطالب مفید و مورد نیاز کاربران دارای آمار بازدید بسیار بالایی می باشند و همین عامل آنها را تشویق به استفاده از این قابلیت جهت کسب درآمد می نماید.

باتوجه به گستردگی فراوان علم پزشکی و رقابت پزشکان باهم، پزشکان حتی پزشکان متخصص که دارای مراجعین بیشتری هستند؛ باید دارای یک سایت پزشکی باشند. سایت پزشکی می تواند به پزشکان در بازاریابی کمک کند و اعتماد بیماران به پزشکان را افزایش دهد. با اینکه هر کس قادر به طراحی یک وب سایت و گسترش آن می باشد، طراحی وب سایت پزشک نیازمند علم کامل در زمینه اصول سئو وموتور های جستجو است. علاوه بر این موضوع، مردم علاقه بسیاری به دانستن مطالب پزشکی دارند؛ به همین جهت مقالات پزشکی و اطلاعاتی در این زمینه به واسطه با استقبال بی‌نظیر مردم مواجه شده است.

طراحی سایت حقوقی مزایا و کاربردهای بسیاری دارد. از آنجا که بسیاری از افراد در طول زندگی خود به خدمات حقوقی نیازمند میباشند و در طول زندگی بسیار به این خدمات رو می آورند؛ موسسات حقوقی به منظور ایجاد ارتباط بین وکیل و موکل و ایجاد ارتباط بین این دو به وجود آمده اند.   

مطابق قانون در سایت­های حقوقی امکان تبلیغات نیز وجود دارد. بنابراین طراحی وب سایت حقوقی مناسب و همچنین رعایت اصول سئو و بهینه سازی وب سایت، برای اینکه در صفحه اولیه گوگل قرار بگیرد، می­تواند منجر به جذب مشتریان بیش­تری شود. با طراحی این گونه سایت­ها می­توان خدمات مشاوره­ای حضوری و غیره حضوری، نوبت دهی برای مشاوره و غیره را ارائه نمود

یک سایت حرفه ای چه ویژگی هایی دارد ؟

کدنویسی اختصاصی

شرکت های زیادی به شما پیشنهاد ساخت سریع و آسان سایت را می دهند، اما...

کدنویسی اختصاصی​

شرکت های زیادی به شما پیشنهاد ساخت سریع و آسان سایت را می دهند، اما باید بدانید در همه وب سایت هایی که چنین موسساتی طراحی می کنند از یک کد استفاده شده است. تشخیص این امر بسیار آسان است، چون اکثر این سایت ها ظاهری مشابه و عملکردی ساده دارند. با کدنویسی اختصاصی می توانید هرکاری کنید که دلتان می-خواهد. دیگر درگیر قوانین و محدودیت های یک شرکت دیگر نیستید، و دستتان کاملا باز است.

ظاهر وبسایت

اولین چیزی که در ورود به یک وبسایت توجه کاربر را به خودش جلب می‌کند، طراحی و ظاهر وبسایت است...

ظاهر وبسایت​

اولین چیزی که در ورود به یک وبسایت توجه کاربر را به خودش جلب می‌کند، طراحی و ظاهر وبسایت (UI Design) است. کاربران ترجیح می‌دهند مطالب مورد نیاز خود را از وبسایت‌هایی استخراج کنند که ظاهر آن وبسایت‌ها حس خوبی به آنان القاء می‌کند. وبسایتی که ظاهر مناسبی ندارد نمی‌تواند کاربر را برای مدت زمان زیادی در خود نگه‌دارد

واکنشگرا

طراحی خوب علاوه بر رعایت اصول روز طراحی دنیا لازم است که واکنش‌گرا باشد.

واکنشگرا

طراحی خوب علاوه بر رعایت اصول روز طراحی دنیا لازم است که واکنش‌گرا (طراحی سایت ریسپانسیو) باشد. امروزه درصد بسیاری از کاربران اینترنتی مرور صفحات وب را توسط ابزارهای مختلفی از جمله تبلت و گوشی همراه انجام می‌دهند. طراحی ریسپانسیو شکل صحیحی از ظاهر وبسایت در دستگاه‌های مختلف از جمله رایانه‌های شخصی، تبلت‌ها، گوشی‌های موبایل و … به نمایش می‌گذارد. اگر طراحی ریسپانسیو نباشد، نمایش سایت در برخی ابزارها به درستی انجام نمی‌شود و همین امر باعث می‌شود کاربر رغبتی به گذراندن زمان خود در وبسایت شما نداشته باشد. این امر نیز علاوه بر تأثیر منفی بر روی عملکرد وبسایت، باعث کاهش رتبه سایت در موتورهای جستجو خواهد شد.

امنیت​

بحث امنیت نیز یکی از موارد گسترده و بسیار حائز اهمیت یک وبسایت می‌باشد. ممکن است تمامی...

امنیت​

بحث امنیت نیز یکی از موارد گسترده و بسیار حائز اهمیت یک وبسایت می‌باشد. ممکن است تمامی فاکتورهای یک وبسایت مناسب را در ایجاد وبسایت خود لحاظ کرده باشید، حتی مدتی هم بر روی وبسایت فعالیت کنید و به نتایج مناسبی دست یابید، اما اگر امنیت وبسایتتان مناسب نباشد هر لحظه امکان بروز اختلال در وبسایت و به هدر رفتن تمامی زحماتتان باشد. از همین رو لازم است که فاکتورهای امنیتی هرچه بیشتر از ابتدای ایجاد یک وبسایت مد نظر قرار گرفته و اعمال شوند.

سئو سایت​

طراحان وب درجه یک می دانند به روز بودن و عقب نماندن از صنعت SEO، یعنی اضافه کردن عناصر و ویژگی های....

سئو سایت​

طراحان وب درجه یک می دانند به روز بودن و عقب نماندن از صنعت SEO، یعنی اضافه کردن عناصر و ویژگی های منطبق بر SEO به طراحی کلی سایت، چقدر اهمیت دارد. برای مثال، به کار بردن کلمات کلیدی در تگ های قسمت عنوان صفحات سایت یکی از استراتژی های ضروری است که مطابقت سایت را با SEO بیشتر می کند. ربات های موتورهای جستجو باید هنگام مرور صفحات سایت شما، متوجه ارتباط آن با مفاهیم مورد نظر بشوند.

سرعت سایت​

این فاکتور نیز در کارآمدی وبسایت بسیار بسیار اهمیت دارد. کاربران تمایل دارند سایت مورد نظرشان...

سرعت سایت​

بحث امنیت نیز یکی از موارد گسترده و بسیار حائز اهمیت یک وبسایت می‌باشد. ممکن است تمامی فاکتورهای یک وبسایت مناسب را در ایجاد وبسایت خود لحاظ کرده باشید، حتی مدتی هم بر روی وبسایت فعالیت کنید و به نتایج مناسبی دست یابید، اما اگر امنیت وبسایتتان مناسب نباشد هر لحظه امکان بروز اختلال در وبسایت و به هدر رفتن تمامی زحماتتان باشد. از همین رو لازم است که فاکتورهای امنیتی هرچه بیشتر از ابتدای ایجاد یک وبسایت مد نظر قرار گرفته و اعمال شوند.
حرانت

چرا سایت خود را به تیم حرانت بسپارید؟

تولید محتوا
+
مشتری های ما
+
پروژه های انجام شده
+
کارشناسان تیم
+
سال های شکوهمند

پروژه های اخیر

اگر ما یک “تیم حرفه ای” داشته باشیم ، مردم جذاب ما خواهند شد.
ما فقط تیم حرفه ای داریم

سفارش سایت

همین حالا سایت و کسب و کار خودت رو، راه بنداز

برای ثبت سایت خود

فقط کافیست با یکی از راه های ارتباطی ما، با ما در تماس باشد...

راه های ارتباطی ما