Empty cart

محصولی در سبدخرید وجود ندارد

شرط اول تجارت الکترونیک، برندینگ، دیجیتال مارکتینگ و...

طراحی سایت پیشرفته

طراحی سایت فروشگاهی، خدماتی،استارت‌آپی، پزشکی و… به صورت حرفه ای و بهینه شده توسط سیستم های مدیریت محتوای آماده و اختصاصی با هدف افزایش فروش و شناخته شدن.

چرا طراحی سایت؟

02

طراحی سایت به چه معناست؟

طراحی سایت به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود.

تیم برنرز لی، مخترع وب، با برپایی یک سایت در اوت ۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازندهٔ وب سایت در تاریخ نگاشت. او در نخستین وب سایتش، از اَبَرمتن و پیوندی برای ایمیل (پست الکترونیک) استفاده کرده بود.

در آغاز، وب سایت‌ها با کُدهای ساده HTML نوشته می‌شدند، گونه‌ای از زبان نشانه‌گذاری که ساختار ساده‌ای به وب گاه‌ها می‌داد، شامل سرتیتر و پاراگراف، و توانایی پیوند دادن به آدرس‌های دیگر از طریق ابرپیوند. در مقایسه با روش‌های دیگر، این راه تازه و متفاوتی بود که کاربران به سادگی می‌توانستند با یک مرورگر، صفحه‌های پیوند خورده را باز کنند.

با پیشرفت وب و هنر طراحی آن، زبان کُدنویسی اش، اَبَرمتن یا اچ تی ام‌ال، پیچیده‌تر و پرانعطاف تر شد. ابزاری مانند جدول‌ها که بیشتر برای نمایش نمودارهای داده‌ای بودند، بزودی مورد استفاده نادرست، برای چیدمان‌های پنهان در صفحه‌های وب قرار گرفتند. با پیدایش الگوهای آبشاری وب یا «CSS»، روش نادرست طراحی با جدول‌های پنهان در صفحه از گردونه خارج، و به جای آن استفاده مناسب از زبان کمکی «CSS» جایگزین شد.

طراحی سایت

انواع وب‌سایت

ما بر اساس نیاز ها، توانایی ها و پتانسیل هر کسب و کار، به صورت کلی سه نوع طراحی سایت انجام می‌دهیم.

پیشنهاد ما

ویژگی ما

ویژگی بسیار مهمی که شرکت حرانت را نسبت به بسیاری از طراحان سایت متمایز می‌کند، توانایی بالا در طراحی و اجرای هرنوع وب‌سایت با هر امکان و نیاز هست و فقط محدود به امکانات هسته های از پیش ساخته نیستیم.

انواع وب‌سایت از نظر کاربری

امروزه بیشتر از ۱.۸ میلیارد وب سایت در دنیای وب وجود دارد که هرکدام از آنها در دستهٔ خاصی قرار می‌گیرند و در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کنند اما اگر شما بخواهید برای خود یک وب سایت راه‌اندازی کنید ممکن است کمی گیج شوید زیرا انواع مختلف وب‌سایت بر اساس کاربرد و روش طراحی منحصر به فرد خود، تقسیم بندی می‌شوند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی داری؟

مشاوره رایگان طراحی سایت

چنانچه تصمیم به راه‌اندازی وب‌سایت دارید ولی نمی‌دانید از کجا و چطور شروع کنید، یا اگر در طول طراحی و اجرای وب‌سایت خود به مشکل خورده‌اید، یا حتی اگر یک وب‌سایت دارید و ولی از ظاهر، کارکرد و امکانات آن راضی نیستید؛ ما شما را دعوت می‌کنیم به یک گفتگوی دوستانه در مورد آنچه که شما می‌خواهید.

 

فقط با ما تماس بگیرید و چالش هایتان را با ما در میان بگذارید

درخواست مشاوره رایگان

لطفا یک آدرس صحیح وارد کنید
تماس با ما : 031-42292784  09137179363

مطالب وبلاگ

بالا