بیش از 10 سال ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. حرانت یک آژانس دیجیتالی مبتنی بر تکنولوژی روز است.

اطلاعات تماس
طراحی اپلیکیشن اختصاصی اندروید و iOS

طراحی اپلیکیشن به صورت کاملاً اختصاصی

در سال‌های اخیر و با رشد تکنولوژی، تلفن‌های همراه به عنصری تأثیرگذار در زندگی همه تبدیل شده است. با روی کار آمدن اپلیکیشن‌های مختلف موبایل، انجام بسیاری از کارها به راحتی قابل انجام است، همین امر باعث شده تا استفاده از تلفن‌های همراه در بین مردم بسیار رایج شود بنابراین تلفن‌های همراه به یکی از بهترین بسترها برای جذب کاربر توسط کسب و کارها مبدل شده است. تمامی کسب و کارها با داشتن یک اپلیکیشن کاربردی می‌توانند ارتباط نزدیک‌تر و قوی‌تری با کاربران خود برقرار کنند. همچنین با طراحی اپلیکیشن می‌توان از تمامی رقبا سبقت گرفت و در عصر دیجیتال با قدرت بیشتری حضور داشت. تیم توسعه حرانت پیشگام در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن‌های تلفن همراه بوده که بدین منظور از آخرین فناوری‌های روز جهت ارائه هرچه بهتر اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کند.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن خدماتی

طراحی اپلیکیشن خبری

طراحی اپلیکیشن آموزشی

فرآیند توسعه برنامه

فرآیند طراحی اپلیکیشن موبایل در حرانت

01
بررسی ایده

اولین مرحله‌ای که برای طراحی اپلیکیشن در حرانت اجرا می‌شود، دریافت نیازمندی‌های اولیه کارفرما به همراه کشف همه جنبه‌های محصول است.

02
طراحی رابط کاربری

درمرحله دوم رابط کابری برنامه طراحی می‌شود و در صورت تأیید فرآیند توسعه برنامه به مرحله پیاده‌سازی فنی می‌رود.

03
طراحی و پیاده‌سازی فنی پروژه

درمرحله سوم از فرآیند طراحی اپلیکیشن موبایل در حرانت شامل طراحی و پیاده‌سازی فنی پروژه و همچنین تحویل آن بر ساختار تست است.

04
تست و بهینه‌سازی

در مرحله چهارم نوبت به تست و بهینه‌سازی هرچه بهتر پروژه می‌رسد تا تمامی نقص‌ها و کمبودهای آن رفع شود.

05
پشتیبانی فنی

در آخرین مرحله از فرآیند طراحی اپلیکیشن به پشتیبانی فنی پروژه خواهید رسید که توسط تیم حرانت انجام می‌شود که اطمینان خاطر کارفرما را به همراه دارد.

شیوه‌های همکاری

مراحل سفارش طراحی اپلیکیشن

اولین مرحله سفارش طراحی اپلیکیشن انتخاب نوع پروژه‌ی خود از جدول زیر و سپس تماس با کارشناسان حرانت است. پس از اعلام ویژگی‌ها و نیازمندی‌های خود و دریافت مشاوره‌های متنوع فنی و بازرگانی یک پروپوزال کامل شامل تمامی امکانات سامانه شما به صورت رایگان طراحی می‌گردد. سپس طی جلسه بررسی پروپوزال و عقد قرارداد به صورت حضوری یا غیر حضوری مستندات به قرارداد شما پیوست می‌گردد.

طی فازبندی‌های اعلام شده هر بخش طراحی اپلیکیشن خود را پس از انجام تست‌های مختلف تحویل گرفته و شروع به فعالیت می‌کنید و می‌توانید از دوره پشتیبانی گروه متخصص حرانت بهره‌مند شوید.

ما برای پروژه‌های کوچک امکانی را فراهم کرده‌ایم تاکسب و کارهای کوچک بتوانند در بازه زمانی کوتاه دو هفته‌ای به آنچه مورد انتظارشان است، دسترسی پیدا کنند.

طراحی پرمیوم برای پروژه‌هایی که کمی گسترده‌تر هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای پیاده‌سازی آن به یک ماه یا بیشتر زمان نیاز است.

طراحی پرمیوم پلاس مناسب پروژه‌های نسبتا بزرگی است که در آینده نیاز به توسعه دارند. این روش همکاری به دو ماه یا بیشتر زمان نیاز خواهد داشت که در این بازه طراحی اختصاصی انجام می‌شود.

در روش همکاری طراحی اپلیکیشن پیشرفته به سه ماه یا بیشتر زمان نیاز است و برای پروژه‌هایی که در آینده به توسعه نیاز دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

راه‌های ارتباطی

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر فقط کافیست با یکی از راه‌های ارتباطی ما، با ما در تماس باشید...

راه‌های ارتباطی ما