بیش از 10 سال ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. حرانت یک آژانس دیجیتالی مبتنی بر تکنولوژی روز است.

اطلاعات تماس
سئو سایت
با سئو سایت از رقبات بزن جلو 😉
Seo

سئو سایت​

SEO یا سئو مخفف Search engine optimization یا «بهینه سازی موتور جست و جو» است و به فرآیند بهینه سازی وب سایت ها برای کسب رتبه بهتر در موتورهای جست و جو اشاره می کند. در دهه ۹۰ میلادی موتورهای جست و جو شروع به پا گذاشتن در عرصه وب شدند و دو دهه بعد تبدیل به بزرگترین کنترل کننده های جریان وب و ترافیک آن هستند.
هدف ما در سئو انجام تکنیک هایی است که باب میل موتورهای جست و جو است و به نوعی وب سایت های خودمان را به سلیقه آن ها طراحی می کنیم. این کار باعث می شود یک موتور جست و جو بیشتر از ما خوشش بیاید و طبیعتا رتبه بهتری به ما بدهد. از طرفی اگر رتبه بهتری داشته باشید یعنی بیشتر در جست و جوی کاربران ظاهر می شوید و مشتریان بیشتری خواهید داشت.

Seo
سئو سایت​

نقش سئو در موتوهای جستجو

موتورهای جست و جو نرم افزارهایی هستند که کاربران با کمک آن ها اطلاعات مورد نیازشان را پیدا می کنند. هر کدام از این موتورهای جست و جو الگوریتم های خودشان را برای رتبه بندی سایت ها دارند اما آیا لازم است ما با تمام موتورهای جست و جو آشنا باشیم؟ خیر! چرا؟ به دلیل اینکه گوگل تقریبا تنها موتور جست و جویی است که اهمیت دارد.تصور کنید کاربری به دنبال خدمات وبسایت شما نیاز دارد اما با وبسایت شما آشنایی ندارد. قدم اول برای این کاربر جستجوی این نوع خدمات در موتورهای جستجو است. که یکی از قدرتمندترین و معروفترین آنها موتور جستجوی گوگل است. 

حال قدم بعدی برای اینکه این کاربر وارد سایت شما شود این است که وبسایت شما در نتایج جستجوی گوگل رتبه خوبی داشته باشد. همانطور که میدانید روزانه میلیون ها سایت جدید وارد گوگل می شوند و کسب یک رتبه خوب در میان آنها برای ادامه حیات سایت شما ضروری است! طبق آمار روزانه حدود 3.5 میلیارد سرچ در گوگل انجام می شود از این تعداد 95 درصد جستجوی کاربران از میان وبسایت های موجود در صفحه اول گوگل انجام میشود. پس وبسایت شما باید در صفحه اول گوگل باشد اما اگر جزء 5 سایت اول گوگل باشید چطور؟ این قضیه مانند گیلاس روی کیک است!

نتایج ما

مدیریت تبلیغات با هر کلیک