بیش از 10 سال ما به افراد و شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. حرانت یک آژانس دیجیتالی مبتنی بر تکنولوژی روز است.

اطلاعات تماس
دیجیتال بیزینس چیست؟

دیجیتال بیزینس یا کسب و کار دیجیتال

دیجیتال بیزینس یا کسب و کارهای دیجیتال به کسب و کارهای که در فضای مجازی در حال فعالیت هستند و کاملا آنلاین و تبلیغات خود را هم در فضای مجازی به صورت گسترده انجام می‌دهند دیجیتال بیزینس می‌گویند. این نوع کسب و کارها توانسته است در رفتار مشتری تاثیر بزرگی بگذارد.
بیزینس کوچینگ
بیزینس کوچینگ

چرا کسب و کار دیجیتال

یکی از مزایای کسب و کارهای بیزینس این است که شما اطلاعات دقیق‌تری از مشتریان خود در سیستم پایگاه داده ذخیره می‌کنید و راحتر می‌توانید مشتریان خود را تحلیل کنید. از دیگر مزایای دیجیتال بیزینس که توانسته خیلی از کسب و کارهای سنتی را نجات دهد عبارت‌اند از: تحلیل رفتار مشتریان، خرید آنلاین، اعتماد بیشتر، روش بازاریابی و... است.
دیجیتال بیزینس با حرانت

مراحل دیجیتالی کردن کسب و کار

01
مشخص کردن هدف کسب و کار

در ابتدای هر کسب و کار باید هدف دقیق از آن چیزی که می خواهید از دیجیتال بیزینس بدست بیاورید را روی کاغذ بنویسید و به سمت همان هدف حرکت کنید. مثلا: چه محصولی می خواهید بفروشید؟ چرا این کار را راه اندازی می کنید؟ و…

02
ایده جدید

همیشه به دنبال این باشید در کسب و کارها که هست چه چیزهای کمتر به مشتریان ارائه می شود می توانید یک ایده برای کسب و کار خود پیدا کنید و فروش بالاتری داشته باشید.

03
تولید محتوا

برای دیجیتال کردن کسب و کار خود حتما به یک متخصص تولید محتوا حرفه‌ای نیاز دارید. رقبای خود را حتما دیده اید مطالب و پست های جذابی در اینستاگرام و وب سایت قرار می دهند تولید محتوا آموزشی در زمینه بیزینس شما را موفق‌تر می‌کند و اعتماد بیشتری مشتریان به شما پیدا می‌کنند.

04
تبلیغات

اصلی‌ترین ابزار بازاریابی برای فروش بیشتر در بیزینس شما تبلیغات گسترده می‌باشد. باید یک استراتژی تبلیغات دقیق در زمینه کسب و کار خود طراحی کنید. سعی کنید در همه شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنید مثل اینستاگرام یکی از قدرتمندترین و بهترین پلتفرم برای تبلیغات می باشد.

05
داشتن یک وب سایت

برای اعتبار بیشتر و فروش بالاتر در آینده حتما یک وب سایت برای خود تهییه کنید. با داشتن یک وب سایت شمایک اهرم برای خود ایجاد کرده‌اید. در زمان های که کار نمی‌کنید در وب سایت شما فروش ایجاد می‌شود.

راه‌های ارتباطی

در صنعت فضای مجازی هر چقدر کسب و کار خود را گسترش دهیم و تبلیغات بیشتری انجام دهیم نه تنها برند خود را می‌سازیم بلکه اعتماد مشتریان را به خود جلب می‌کنیم.
تیم متخصص حرانت در زمینه تولید محتوا در شبکه‌های مجازی، طراحی وب سایت، سئو سایت، تبلیغات در فضای مجازی، مدیریت شبکه‌های مجازی می‌تواند به شما کمک کنند تا بهتر و با کیفیت بیشتر کسب و کار خود را دیجیتالی کنید.
شما می‌توانید سوالات و مشکلات خود را از راه‌های ارتباطی زیر از تیم مهندسی حرانت بپرسید.

راه‌های ارتباطی ما